pronájem skákacích atrakcí, Chrudim, Pardubice

o nás

O nás

Nabízíme pronájem skákacích nafukovacích hradů pro děti do 12 let. Aktuálně Vám můžeme nabídnout výběr ze tří skákacích hradů různé velikosti, které můžete nafouknout stejně pohodlně na zahradě, jako v sále tělocvičny.

Poskytujeme slevy

  • při opakovaném pronájmu
  • při pronájmu dvou skákacích hradů současně
  • mateřským školkám a mateřským centrům
  • dobrovolným hasičům
  • jiným spolkům


Objednatel je povinen zajistit připojení k el. síti ve vzdálenosti max. 30m od prostoru, kde má být hrad umístěn a současně objednatel zajistí plochu vhodnou k nafouknutí hradu (viz Technické požadavky).

V ceně atrakce není zahrnuta doprava. Po Chrudimi a v okolí do 20 km je doprava zdarma. V opačném případě účtujeme poplatek ve výši 7,50Kč za 1 km. Při doručení atrakce na místo, Vám ji nafoukneme a po skončení akce sfoukneme. Atrakci si můžete také převzít na naší kontaktní adrese – při osobním převzetí vás odborně zaškolíme. Nafouknutí hradu je velmi jednoduché. Je ale třeba dbát bezpečnostních opatření.

V ceně atrakce není zahrnut odborný dozor. Je možné objednat jej dodatečně. Cena dozoru je 90 Kč/hod. Dozor zodpovídá za provoz atrakce, nikoliv za bezpečnost dětí. Za ratolesti zodpovídají rodiče, nebo jejich zákonní zástupci.
 

V případě zájmu o pronájem skákacího hradu nás prosím kontaktujte 
na tel. čísle: 605 460 925 / 731 184 279 nebo vyplňte kontaktní formulář níže...

 

E-mailem Vám bude potvrzena rezervace. Po potvrzení rezervace se pronájem atrakce stává závazným. Platba za pronájem skákacího hradu se zpravidla uskutečňuje v hotovosti při předání atrakce. Je možná i úhrada předem na účet pronajímatele. (Úhrada na účet musí být provedena v předstihu alespoň 3 dnů, aby pronajímatel mohl zkontrolovat připsání částky na účet.) 

  • Nájemcem musí být osoba starší 18 let.
  • Smlouva o pronájmu a její cena musí být uzavřena před začátkem pronájmu nejpozději před zahájením akce na místě.

Co když nevyšlo počasí

V případě, že se počasí prokazatelně pokazí již před začátkem akce, je pouze na nájemci, zda bude trvat na zapůjčení atrakce, nebo od jejího pronájmu upustí. Pronajímatel v případě nepřízně počasí bude nájemce kontaktovat telefonicky a dohodne se na dalším postupu. Pokud se počasí pokazí až při akci, propadá celá uhrazená částka ve prospěch pronajímatele. (za deště nesmí být atrakce v provozu). 


Kontaktní formulář

  • v případě jakých kolik dotazů nás neváhejte kontaktovat, ozveme se Vám v co nejbližší době. 
  • v případě objednávky uveďte prosím do poznámky datum a čas konání akce, její adresu a o jakou aktrakci máte zájem